...Hitmakers-Top10 songů podle tvýho vkusu~ TU
...aktuální piece ~Strawberries
........................................................................................
DonutesS~♥
PancakesS~♥
lOndOneSS^^
online//offline//not here

........................................................................................

Duben 2011

Nevím co dělám, není to správný ale dělám to dál.

27. dubna 2011 v 18:30 | Freaky girl
Tím, že sem píšu tenhle článek, nechci naznačit že se vracíme. To ani v nejmenším, protože tenhle blog už je pro nás jen minulost, tabu. Každá teď máme svůj blog, DonutesS~♥ / day-dreamin.blog.cz/,PancakesS~♥ / wow-gore.blog.cz/ & lOndOneSS^^ /un-necessary.blog.cz/ . Myslím, že tyhle blogy nám vyhovují, a že se sem opravdu nechceme vracet, důležité je, že všechny ty vzpomínky tu jsou uchované. Prostě mě jenom tak napadlo, že by bylo dobrý, sem něco napsat, aby jste si udělali obrázek o tom, co se za tu dobu, kdy sem nikdo nic nepřidával, změnilo. I když pochybuji, že sem ještě někdo chodí.

Takže jak jsem říkala, každá teď máme vlastní blog, kde si vylíváme svoje srdce :D, dramaticky řečeno. Taky se ze všech třech staly Zumbařky, profesionálky. Furt bydlíme tam kde jsme bydlely, furt chodíme na tu samou školu kam jsme chodily. Furt máme ty samí zvyky, ale už nepíšeme jako mentálové. To byly hrozný časy, když si to tak uvědomím. Prostě se toho moc nezměnilo, kromě toho že nám vyrostly vlasy, a tak :D Furt stejný, stejně praštěný. Dalo by se říct, že jsme všechny ujeté na Upíří deníky ( až na to že PancakesS v té knižní podobě).

To je asi všechno, moc se toho prostě nezměnilo, vlastně asi jenom Zumba, a Upíří deníky. Jinak jsme se prakticky nezměnily ani vzhledově, nic :))

R . I . P kit-kat12
měly jsme vás rady ;)
Bye, zase někdy :)